MITIDO group

MITIDO group

DEVELOPERSKÝ PROJEKT „FRANCOUZSKÁ 14“

Společnost Mitido invest s.r.o. vznikla za účelem zajištění financování výstavby developerského projektu „Francouzská 14“.
Image

ÚDAJE O ÚZEMÍ

Ulice Francouzská se nachází v katastrálním území Brno – Zábrdovice, jedná se o centrum města, v blízkosti Moravského náměstí i parku Lužánky.

Celá ulice Francouzská prochází celkovou rekonstrukcí technické a dopravní infrastruktury, zeleně a městského mobiliáře. Dále zde v současnosti probíhá realizace několika developerských projektů bytové výstavby určené k prodeji, v přípravě jsou projekty nájemních bytových a apartmánových domů, město Brno do dvou let plánuje výstavbu nového hřiště a centra pro volný čas a zároveň probíhá oživování uličních partnerů stávajících objektů komerčními prostory. Po dokončení rekonstrukce infrastruktury a veřejné vybavenosti významně vzroste hodnota nemovitostí v celé ulici.

INVESTIČNÍ ZÁMĚR

Naší snahou je vytvořit městský dům, který důstojně zaplní nynější proluku vzniklou postupným stavebním vývojem, kdy se dům na adrese Francouzská 352/14 se svými dvěma patry octnul zcela mimo měřítko sousedů a vytváří na této straně ulice v rovině střech výrazný zub.

Vizí projektu je realizace objektu o 8 nadzemních podlažích a jedno podzemní podlaží, kde se budou nacházet parkovací stání. Vzhledem k úzké parcele a věžovitému charakteru doma byla zvolena plochá střecha, která svým charakterem nenarušuje okolní zástavbu.

V domě je plánováno celkem 8 bytových jednotek, 7 ateliérů a 11 parkovacích míst.

 

 • Aktuální stav

  schválené stavební povolení, tendr na dodavatele hrubé stavby

 • Zahájení výstavby

  1Q 2022

 • Plánovaná kolaudace

  1Q 2024

 • Finální stav

  polyfunkční dům s bytovými jednotkami, ateliéry a podzemním parkováním

 • Budoucí hodnota projektu

  48.000.000 Kč

MITIDO invest s.r.o.
IČO: 07749350

Sídlo: Veslařská 346/248, 637 00 Brno
tel.: 606 047 706
e-mail: info@mitido.cz