MITIDO group

MITIDO group

DEVELOPERSKÝ PROJEKT BD Antonína Procházky

Společnost Mitido property s.r.o. vznikla za účelem zajištění financování výstavby developerského projektu „BD Antonína Procházky“.
Image

ÚDAJE O ÚZEMÍ

Ulice Antonína Procházky se nachází v katastrálním území Brno – Kohoutovice. Jedná se o městkou část v rámci širšího centra s veškerou občanskou vybaveností a dopravní obslužností.

Lokalita je charakteristická převážně rezidenční zástavbou vil a rodinných domů. Developerský projekt bude umístěn naproti lesoparku Masarykův háj, kterým protéká Kohoutovický potok. Jedná se o klidovou oblast ideální pro rodinný život, kde není tak vysoká hustota zalidnění jako v centru města a zároveň díky poloze blízko městského okruhu je možné se pohodlně dostat do všech důležitých částí Brna včetně nájezdu na D1.

INVESTIČNÍ ZÁMĚR

Našim cílem je realizace projektu výstavby moderního bytového domu, který bude svojí kaskádovitou architekturou kopírovat svahovitý terén ulice.

Objekt bude mít 6 nadzemních podlaží, z čehož 1.NP bude sloužit pro parkování osobních vozidel. Dům bude po kolaudaci sloužit jako nájemní objekt s celkovým počtem 20 bytových jednotek a celkovou užitnou plochou 1.150 m2.

 

 • Aktuální stav

  projektová dokumentace

 • Zahájení výstavby

  1Q 2024

 • Plánovaná kolaudace

  1Q 2026

 • Finální stav

  objekt k bydlení s 12 bytovými jednotkami a 14 parkovacími stáními

 • Budoucí hodnota projektu

  109.000.000 Kč

MITIDO property s.r.o.
IČO: 08627126

Sídlo: Veslařská 346/248, 637 00 Brno
tel.: 606 047 706
e-mail: info@mitido.cz