MITIDO group

MITIDO group

DEVELOPERSKÝ PROJEKT „VRANOVSKÁ 104“

Společnost Mitido real s.r.o. vznikla za účelem zajištění financování výstavby developerského projektu „Vranovská 104“.
Image

ÚDAJE O ÚZEMÍ

Ulice Vranovská se nachází v katastrálním území Brno – Zábrdovice, jedná se o městkou část, která přímo sousedí s historickým jádrem Brna a má výrazně městský charakter s veškerou občanskou vybaveností a dopravní obslužností.

Zábrdovice již více jak 10 let procházejí výraznou proměnou ze zanedbané čtvrti na moderní městkou zónu. Nejdůležitější dopravní tepna – ulice Cejl – prošla kompletní rekonstrukcí včetně tramvajové tratě. V této lokalitě panuje intenzivní stavební ruch, kdy se rekonstruují staré činžovní domy a bývalé nevyužité průmyslové objekty. V docházkové vzdálenosti je centrum města a také řeka Svitava se svými cyklostezkami.

INVESTIČNÍ ZÁMĚR

Našim cílem je realizace projektu výstavby moderního bytového domu na místě, kde se původně vyráběly tlakové nádrže a příslušenství ke kotlům a v poslední době sloužil jako autoopravna. Původní objekt svojí povahou a zanedbaných vzhledem nezapadá do rezidenčního charakteru okolní zástavby.

Nový dům bude mít 5 nadzemních podlaží, z čehož 1.NP bude prostorově otevřené a bude sloužit pro parkování osobních vozidel. Dům bude po kolaudaci sloužit jako nájemní objekt s byty o průměrné velikosti 60 m2

 

 • Aktuální stav

  projektová dokumentace

 • Zahájení výstavby

  1Q 2024

 • Plánovaná kolaudace

  1Q 2026

 • Finální stav

  objekt k bydlení s 32 bytovými jednotkami

 • Budoucí hodnota projektu

  70.000.000 Kč

MITIDO real s.r.o.
IČO: 08235449

Sídlo: Veslařská 346/248, 637 00 Brno
tel.: 606 047 706
e-mail: info@mitido.cz